7.10.2016

Radka

 

radka_loja

 

„Ten nejtěžší boj svádí člověk vždy sám se sebou.

Dokáže-li přijmout své stinné stránky,

zvládnout vlastní a cizí myšlenky, emoce a

naplnit svou mysl i srdce láskou, empatií, sebedůvěrou a odhodláním,

má šanci dosáhnout všech svých cílů a cítit se zdravý a šťastný.“

 

Čím se zabývám?

loja_zajmy

 

Mám ráda svoji práci. Vedu komplexní kurzy osobního rozvoje, věnuji se koučinku, psychologickému poradenství, psaní, rodině, meditaci a sportu. Vystudovala jsem jedooborovou psychologii na FF UPOL, fakultu elektrotechnickou na ČVUT a Institut Aromaterapie. Jsem spoluautorkou knihy „Jak získat úspěch, klid a vyrovnanost v hektické současnosti“.

Věřím v rozvoj a potenciál člověka. V každém se snažím najít to nejlepší. Baví mě práce s lidmi. Pomáhám lidem stát se lepší verzí sebe sám/sama. Mojí mantrou je úspěch, klid/vzruch a vyrovnanost.

Dříve jsem pracovala ve firmách PriceWaterhouseCoopers a Ernst & Young.

Semináře osobního rozvoje

Přednáším s radostí a empatií více než 17 let. Vedu vlastní semináře, pracuji pro korporace, menší či větší společnosti. Mám zkušenosti z různých firemních prostředí a oborů.

Vedu nebo jsem vedla semináře např. ve společnostech Foxconn, Nejvyšší kontrolní úřad, Česká pojišťovna, ČNB, Shneider Electric, Raiffeisenbank, 1. VOX, ESBM, Pleas, Controller Institut, Rowan Legal, ESBM. 

Témata mých kurzů jsou hlavně:

loja_temata

 

Mé semináře jsou založeny na praktických zkušenostech s lidmi a moderních poznatcích z psychologie. Jsou proloženy řadou příkladů, případových studií, nácviků situací a cvičení a jdou velmi do hloubky.

Individuální psychologické poradenství a koučink

Věnuji se individuálnímu psychologickému poradenství – směr Jungova analytická psychologie a koučinku. Tím, že jsem za svůj život prošla různými obory, tak jsem získala mnoho praktických zkušeností s lidmi, jejich příběhy a firemním prostředím.

V koučinku i psychologickém poradenství pracuji s myšlením, myšlenkovými vzorci a s emocemi. Využívám své praktické znalosti s prací s podvědomím, metody pozitivního programování mysli, alfa stav, různé mentální techniky a vizualizaci. Intenzivně se zabývám prací s nočními sny.

Thought CloudNa téma snů jsem napsala dvě diplomové práce, které si můžete přečíst v níže uvedených odkazech:

Publikační činnost

Jsem spoluautorkou knihy „Jak získat úspěch, klid a vyrovnanost v hektické současnosti“, která vyšla v nakladatelství GRADA. Také jsem autorkou mnoha článků, které byly uveřejněny např. v Hospodářských novinách, Forbes, časopise Meduňka, Cafin a dalších webových stránkách.

Vzdělání – vybraný přehled:

loja_vzdelani

  • FF UPOL (Filozofická fakulta University Palackého) – jednooborová psychologie
  • ČVUT (České vysoké učení technické) – fakulta elektrotechnická
  • ČSAP (Česká společnost pro analytickou psychologii) – tři a půl roku ve výcviku v analytické psychoterapii
  • PVŠPS (Pražská vysoká škola psychosociálních studií) – práce se sny v Jungovské psychoterapii
  • Mindset – certifikovaná koučka
  • Institut aromaterapie
  • Mnoho dalších sebepoznávacích seminářů

Další weby:

Společně se svojí kolegyní Olgou Lošťákovou jsme založily web osobního rozvoje: www.mindtrix.cz, kde se můžete přihlásit k odběru našeho newsletteru plného zajímavých tipů, článků, inspirace a technik.

Společně s kolegy jsme vytvořili web z oblasti finančního účetnictví – konsolidací (můj původní obor) Více informací se dozvíte na www.konsol.cz.